Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Zapuštěné bazény

Existuje spousta důvodů, proč je lepší vybrat si zapuštěný bazén než plně nadzemní bazén. Dle našeho názoru jde především o estetický dojem. Asi nikdo nepreferuje mít na své zahradě víceméně nevzlednou nádrž na vodu, to je nadzemní bazén. Zapuštěný bazén s pěkným okolím a příslušenstvím udělá z Vaší zahrady něco, co v letních měsících velmi připomíná dovolenkové pobyty u moře, v krásném hotelu se všemi službami. Zapuštěné bazény jsou prostě integrovány do Vaší zahrady mnohem kreativnějším způsobem, než nadzemní typy.

Náklady na zapuštěné bazény

Samozřejmě náklady na zapuštěné bazény jsou větší než náklady na nadzemní bazén, který lze zakoupit jako stavebnici a se základními kutilskými schopnostmi tento bazén vybudovat. Vyšší pracnost a náklady u zapuštěných bazénů jsou však zcela kompenzovány již zmiňovanou estetičností, trvanlivostí (zapuštěný bazén má řádově vyšší trvanlivost než nadzemní bazén), praktičností, možnostmi vyžití, dodávaným příslušenstvím (protiproud, trysky apod.), délkou sezóny (zapuštěné bazény se zastřešením několikanásobně převyšují možnosti použití bazénu během roku), hygienou apod.
Češi jsou navíc národ kutilů, většinu věcí pro stavbu zapuštěného plastového bazénu je možné řešit svépomocí, víceméně jediné, co je potřeba od odborné firmy jako je Bazény-výroba s.r.o., je samotný polypropylénový bazén a jeho usazení.

Krajinářství a design zapuštěných bazénů

V případě zapuštěného bazénu jsou možnosti pro tvorbu krajiny a design okolí víceméně neomezené. Na jedné straně bazénu můžete vybudovat terasu, na druhou dát dlaždice či kameny, můžete postavit vodopád a bazén obklopit rostlinami.
Opravdu populární volbou v poslední době jsou vodní trysky. Dalším moderním prvkem je bazénové osvětlení. Praktickým příslušenstvím je solární ohřev vody či dokonce tepelné čerpadlo.

Zapuštěné bazény děláme už přes deset let


Realizaci Vašeho bazénu přenechte odborníkům, kteří jsou schopni doložit kvalitní reference, poskytnou záruku, cenné rady a příznivou cenu. To je totiž ta nejlepší záruka skvělého dokončeného projektu. Odborná zkušenost je jedinou jistotou, že váš projekt bude dokončen rychle a efektivně.