Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Levné bazény

Pokud máte rádi koupání či máte malé děti, a k tomu vlastníte rodinný domek, zcela jistě jste již zauvažovali o bazénu. V české kotlině jsou bazény velmi oblíbené, takže můžete konkrétní zkušenosti či doporučení na realizátora získat od svého souseda. K rozhodnutí, jaký bazén vlastně potřebujete, předkládáme pár informací ze strany společnosti Bazény-výroba.cz, která za svoji existenci postavila  více než tři tisíce kvalitních bazénů.

Levné bazény – jaký vybrat?

Každý se snaží vybrat produkt v co nejlepším poměru cena / výkon. Nejinak je tomu i u bazénů. Výběr levného bazénu záleží především na očekávání a frekvenci používání:

Nafukovací bazény levně

nafukovací levné bazény je možné koupit od pár set korun, a to ve velikostech pro dětské bazény, až pro větší rodinné. Součástí jsou elektrické pumpy a filtry. Tyto levné bazény dobře poslouží při občasném vykoupání za parného horka, těžko si v nich ale zaplavete. Výhodou je velmi nízká cena v porovnání s ostatními možnostmi, značnou nevýhodou je ale nedostatečná trvanlivost těchto bazénů, v případě nafukovacích bazénů možnost nechtěného propíchnutí a brzká únava materiálu, která tyto bazény diskvalifikuje v podstatě na jednosezonní použití.

Tradiční nadzemní bazény

Tradiční nadzemní bazény jsou o něco lepší variantou než nafukovací. Mají kovovou nosnou kostru, vyrábějí se jak v kulatém, tak i hranatém tvaru. Součástí bývají už třeba i schůdky, samozřejmě filtrace, krycí plachta a další nutné záležitosti pro čistou a hygienickou vodu. Trvanlivost těchto levných bazénů je samozřejmě lepší než nafukovacích, přesto však hlavně při montáží a demontáži dochází k poškození dílů. Pokud zakoupíte výrobek od značky, která poskytuje alespoň základní servis typu možnosti výměny dílů, je možné toto samozřejmě řešit.

Standardní zapuštěné bazény

Pokud vodu opravdu milujete nebo máte děti, které vodu milují od přírody, je nejlepší, i když z uvedeného nejdražší variantou, pořídit si standardní zapuštěný bazén. Životnost těchto bazénů při použití dobrých materiálů je desítky let, možnost vyžití oproti nadzemním či nafukovacím bazénům je neporovnatelná. Díky příslušenství je možné si pořídit do tohoto bazénu např. protiproud a reálně si v něm zaplavat. Díky zastřešení  a možnému ekologickému vytápění je možné sezonu prodloužit o několik měsíců.

Levné zapuštěné bazény

Ne každý ma na stavbu bazénu miliony. Pokud jste manuálně zručný (zemní práce, betonování atd. si můžete udělat sám), finančně Vás díky různým bazénovým akcím, příslušenství a dopravě zdarma či velmi zvýhodněným bazénovým setům stavba bazénu nezruinuje. Naše firma má za sebou více než desetiletí úspěšného působení na českém „bazénovém“ trhu.
Levné bazény vyrábíme ze speciálního kopolymeru PP, což je velmi kvalitní (a levná) varianta pro stavbu bazénů. Životnost se pohybuje kolem 40 let. K našim bazénům existuje velké množství příslušenství, mající za účel kvalitní vodu, rozšíření sezony či více zábavy.