Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Zahradní bazén

Zahradní bazény jsou více než jen znamením úspěšné rodiny, je to skvělý způsob, jak co nejlépe využít svůj venkovní prostor, zaplnit svůj volný čas smysluplnou aktivitou a zabavit případné hosty. Při pravém letním počasí Vám zahradní bazén přináší pocit, že jste na dovolené!

Cena zahradních bazénů

V současné době už nejsou zahradní bazény určeny výhradně pro bohaté! Existuje mnoho možností, pokud jde o tvary, velikosti a materiály, které umožňují instalovat bazén za mnohem menší peníze, než byste si mysleli. V naší nabídce jsou kupříkladu obsaženy i velmi výhodné bazénové sety, které s kompletním příslušenstvím a dalšími přidruženými službami v ceně znamenají výraznou úsporu.

Po tom, že existuje řada důležitých hledisek, které směřují do instalace bazénu. S venkovním bazénem nemusíte nutně přidávat hodnotu k vašemu majetku a nemůžete očekávat, že budete plně využívat svého produktu, aniž byste dodržovali příslušné pokyny pro péči a bezpečnost.

Mám postavit zahradní bazén?

Bazén na Vaší zahradě bezpochyby zvyšuje cenu majetku. V případě nutného prodeje domu zvyšuje dobře postavený bazén do země cenu nemovitosti. Pokud Vám přijde, že bazén moc nevyužijete, je možné zvolit modely se zastřešením, které prodlužují sezonu na koupání v zahradním bazénu o více než čtyři měsíce. Pokud máte či plánujete děti, je zahradní bazén velmi vítaným zpestřením pobytu na zahradě a jistě ho ocení i Vaši přátelé.

Plánování zahradního bazénu

Jakmile dojde k rozhodnutí o stavbě zahradního bazénu, můžete ho začít plánovat. Dobrou zprávou je, že venkovní bazén obvykle nevyžaduje stavební povolení, ačkoli budete muset dodržovat stavební předpisy. Jedna z prvních věcí, kterou je třeba zvážit, je, jak velký bude váš zahradní bazén. Nevhodné by určitě bylo se stavbou bazénu „zbavit“ úplně své zahrady. Prostor vyčleněný na vodní radovánky není jenom samotný plastový bazén, musíte také vytvořit prostor pro bezpečný přístup, filtrační sadu, bezpečnost a tak dále.

Příslušenství, údržba

Pro údržbu i provoz Vašeho nového zahradního bazénu je třeba pořídit si i vhodné příslušenství a nástroje. I když jsou plastové bazény nízkoúdržbové, pro ulehčení práce doporučujeme kvalitní náčiní. V naší části příslušenství  se můžete inspirovat výrobky, které zvýší požitek z koupání na maximum.