Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Venkovní bazén

Co může být lepší než mít k dispozici venkovní bazén pro vaše soukromé použití? Takže jaké jsou možnosti, jaký je rozdíl mezi dobrým bazénem a špatným bazénem, ​​a jak poznáte, který je pro vás ten správný?

Jaké jsou možnosti pro venkovního bazén?

Není pochyb o tom, že krytý indoorový bazén je v našich podmínkách luxus, který si může dovolit horních pár set lidí. Pro všechny ostatní je tu venkovní bazén, který sice nemůže sloužit po celý rok, ale s trochou umu a investic je možné sezonu pro koupání prodloužit na maximum.
Nejlevnějším řešením je nadzemní venkovní bazén, který stojí od přibližně pár tisíc korun. Výhodou je to, že zručnější člověk si tento bazén postaví sám a také není problém tento bazén v případě potřeby jednoduše ze zahrady odstranit.
Na druhé straně z hlediska potřebných investic jsou např. luxusní keramické bazény či betonové bazény s mozaikou.
Zlatým středem jsou plastové bazény, které dodává i naše firma Bazény-výroba s.r.o.

Jaké bude mít bazén využití?

Jedna z největších starostí, které potenciální majitelé venkovního bazénu mají, je, jak hodně bude bazén využit. Bazén je významná oběť, pokud jde o prostor na zahradě, takže si musíte být jisti, že ho využijete na maximum.
Venkovní bazény se používají hlavně od konce března do konce září, ale v tomto případě je nutné mít zastřešení a systém na ohřev vody. Většinou tedy schopnost využívat bazén závisí na Vaší ochotě ohřát vodu – to znamená investice především do energeticky účinného systému ohřevu (tepelné čerpadlo).

Jaké velikosti volit pro venkovní bazén?

Bazény jsou dodávány v různých velikostech a člověk má pokušení ušetřit právě na velikosti. Nejmenší bazény v naší nabídce akčních produktů mají 4 x 3 metry, ale protože přeplavat takový bazén vyžaduje pouze několik dětských temp, může být v budoucnu takto malý bazén trochu frustrující.
Našim zákazníkům proto doporučujeme pořídit větší bazén, v naší nabídce např. s délkou 7 m, který je již určen i pro dospělé osoby a ne pouze pro koupání dětí.