Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Bazény do země

Nabízíme kvalitní a levné plastové bazény do země. Trvalý bazén ve Vaší zahradě není určený pouze pro koupání, ale slouží i jako prostor pro konání různých oslav, večírků či rodinného posezení. Bazén do země tudíž není jen voda v plastové nádobě, která se nachází na Vaší zahradě, ale musí splňovat i další funkce a obsahovat příslušenství, aby vypadal vypadat líbivější a krásnější. Proto se k bazénům přidávají i vhodná světla, sochy, vodotrysky, vodopády a další - aby místo bylo více příjemné a relaxační.

Kvalitní bazén do země je komfortní variantou místa na koupání, na zahradě nepůsobí rušivě a při dlouhodobějším investičním plánování se vyplatí. Můžete mít jeden kvalitní zapuštěný bazén nebo třeba deset nadzemních, které ale velmi často nebudou vyhovovat. Důvodem je nedostatečná kvalita a trvanlivost nadzemního bazénu, která vyplývá již z principu jejich konstrukce a nutnosti sezónního sestavení.

Bazény do země je možné udělat zcela na míru potřebám a dispozicím Vaší zahrady. Bazén se tak stane integrovanou součástí Vašeho bydlení, která společně s kvalitním zastřešením bazénu, různými doplňky přírodního či umělého rázu a celkovým rázem zcela změní možnosti trávení Vašeho volného času.

Stavíme kvalitní bazény do země

Aby byla bazénová zahrada úžasným místem, kde by bylo možné si odpočinout, posedět nebo lenošit v bazénu v blízkosti přírody a vše probíhalo bez stresu, je nutné vybrat kvalitního dodavatele. Firma Bazény-výroba s.r.o. je na trhu již přes deset let a dokáže tudíž zrealizovat zahradní bazén, který bude minimalizovat nutnou údržbu a starosti se stavbou na minimum. Naše bazény jsou postaveny z kvalitního materiálu německé firmy Röchling a IMG, který oplývá životností 40 let, vysokou pevností a stálostí barev. Znamená to, že Váš bazén zapuštěný do země Vám bude přinášet radost a užitek, ne nervy drásající opravy, netěsnosti, nefunkčnosti příslušenství či dokonce rozpad celého bazénu.
Kvalitu a množství námi postavených bazénů můžete posoudit v našich referencích.

Akční ceny zapuštěných bazénů do země

Jedním z prvních dotazů a úvah týkajících se případného nového rodinného bazénu je cena. Zde Vás musíme ubezpečit, že výstavba našeho zapuštěného bazénu do země i s příslušenstvím je investice, kterou si může dovolit víceméně jakákoliv rodina. Navíc na těchto stránkách nabízíme speciální nabídku – akční bazénové sety za skvělé ceny.
Bazénové sety i s příslušenstvím pokryjí nejčastější případy rodinných bazénů. Součástí některých bazénových setů je i zastřešení, které prodlouží „koupací sezonu“ až o čtyři měsíce. Pozor – bazénové sety obsahují vše potřebné, cena je konečná a nemusíte se bát nějakých příplatků, které Vás mohou potkat u konkurenčních firem.