Kontaktní formulář

Napište nám ...

Formulář byl úspěšně odeslán.

Časté dotazy

Kolik stojí doprava?

Doprava kompletních bazénových setů je po celé ČR ZDARMA.

Jste výrobci?

Ano jsme výrobci plastových bazénů. Plastové bazény vyrábíme ze speciálního polypropylenu od firmy Röchling a IMG. Použitý materiál je odolný mrazům a přímému slunečnímu záření. Osazujeme schody z protiskluzového materiálu.

Jak sváříte dno?

Dno bazénů sváříme strojově. Dno bazénu je hladké. Stroj je řízen procesorem, který kontroluje průběh nastavených parametrů pro svařování. Kvalita svařování na našich strojích je výrazně vyšší než při svařování horkým vzduchem nebo extruderem.

Lze upravit rozměry, vybavení bazénových setů?

Rozměry, hloubku, tvar, vybavení atd. lze upravit dle Vašeho požadavku. Maximální šíře bazénu 3m. Doporučujeme obdélníkový bazén se zakulacenými rohy. Obdelníkový bazén je nejoblíbenějším a nejčastěji realizovaným tvarem, tento tvar nabízí největší užitný prostor.

Jaká je barva bazénu?

Nabízíme barevné provedení Light Blue. Light Blue - světle modré provedení, doporučujeme pro jeho barevnou stálost a UV ochranu.

Jaká je životnost bazénu?

Životnost polypropylenu je až 50let v závislosti na používání. Materiál je certifikován pro pitnou vodu a splňuje požadavky na zdravotní bezpečnost.

Jaké je nejdokonalejší údržba vody?

Doporučujeme údržbu bazénu za pomocí zařízení autochlor (slaná úprava vody). Elektrolýzou slané vody dochází k uvolňování volného chlóru a k okamžité dezinfekci vody v bazénu. Díky autochloru, tedy udržujete bazénovou vodu efektně čistou s minimální údržbou a nízkými provozními náklady.

Jak hluboké bazény vyrábíte?

Maximální hloubku bazénu můžeme nabídnout 1,5m. Hloubku bazénu lze upravit, Vašim požadavkům. Nejčastěji požadované hloubky bazénu jsou 1,2 a 1,5m.

Dá se dodělat do bazénu protiproud, světlo?

Protiproud a osvětlení je zapotřebí řešit před samotnou realizací bazénu. Vzhledem k tomu, že se bazén po celém obvodu obetonuje již není možné osvětlení a protiproud doinstalovat.

Kam uložit filtraci?

Doporučujeme umístění filtrace do 5m od bazénu, ideálně do technologické šachty 1m od bazénu v prostoru kam se případně bude odsouvat zastřešení. Tímto umístěním šetříte prostor na pozemku.

Jak konzumovat alkohol v bazénu?

Alkohol v bazénu doporučujeme konzumovat v bezpečném množství, pokud možno se slunečníkem, aby nedošlo k úpalu či úžehu. ☺