Plastové bazény

pointvýroba bazénůpointinstalacepointpříslušenství

Zastřešení bazénů


Upozornění pro správný výběr zastřešení

Někteří se snaží nalákat na nízkou cenu a "zapomínají" některé položky nejdříve naúčtovat. Konečná cena pak může být výrazně vyšší, než se z počátku zdálo. Nevěřte také klamavým reklamám o tom, že dostanete něco "zdarma" a nechte si vypracovat více cenových nabídek. Přesvědčte se, že Vaše nabídka je opravdu konečná a bez dalších příplatků.

Zastřešení pro bazény dodáváme hlavně podle přání zákazníků. Naše vysoká variabilita výroby umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům zákazníků, a to vyrobit jakýkoliv typ zastřešení (tzn. výška, šířka, délka,tvar ... ). U nás můžete koupit zastřešení s vysokou kvalitou a atraktivním designem za příznivé ceny.

Výhody zastřešení

  • Prodloužení sezony koupání díky zastřešení od dubna do listopadu.
  • Zvýšení teploty vody od 5°C do 10°C bez ohřevu vody.
  • Menší náklady na chemickou úpravu vody
  • Zabraňuje znečištění vody deštěm a z okolních nečistot
  • Zvýšení bezpečnosti pro vaše děti (varianta celozamykatelného zastřešení)

Konstrukce zastřešení

Zastřešení tvoří soustava jednoho a více segmentů jednotlivě se posunujících nad sebou.Systém zastřešení nabízí i oboustranný posun segmentů po pojezdových dráhách. Jednotlivé segmenty jsou osazeny silonovými kolečky s ložisky, to zaručuje vysoký komfort provozu. Zastřešení je vyrobeno z kvalitních materiálů nepodléhajícím povětrnostním vlivům.

Konstrukce:

  • nosné prvky jsou z vysoce pevnostní slitiny hliníku s povrchovou úpravou elox nebo imitací dřeva
  • jako výplň mezi nosnými prvky je použit Lexan s oboustrannou UV stabilizací, o tloušťce 8 mm.

Segmenty jsou mezi sebou vytěsněny makromolekulárním PVC a posouvají se po pojezdových dráhách, které zaručuje ve spojení se spodním profilem aretaci proti ulétnutí při velkém poryvu větru.Zastřešení má dále dvě čela, které dodáváme standartně oddělávací.Dále zastřešení má jedny dveře v ceně dle požadavků zákazníka ( mohou být posuvné nebo pantové ).Výplň tzn. Lexan může být i v barevném provedení nebo z plné desky ( ,,vypadá jako sklo'' ). Doporučejeme Lexan 5RS, toto označení je pro 4 komorové provedení, které zaručuje nejmenší únik tepla přes výplň.

Atypická zastřešení

Dále vyrábíme různé atypické zastřešení, zimní zahrady, zastřešení balkonů, vchodů atd.

Při výběru Vašeho zastřešení Vám rádi poradíme a sami zaměříme.

Kontaktujte nás

tel.: 773 903 943

email: infob-v@seznam.cz